REZERWUJ WIZYTĘ

48 340 40 60
697 073 833

O NAS

Jest nam niezwykle miło ze odwiedzili Państwo nasza stronę. Mamy nadzieje ze pozwoli to pogłębić wiedzę na temat pracy naszego gabinetu. W ostatnich latach wiedza medyczne z zakresu stomatologii zmienia się dynamicznie wraz z idącymi za nią możliwości technologicznymi. Dlatego też nasza strona będzie ulegać zmianom z nadzieja, że stanie się zródłem informacji w dążeniu do wiedzy i zrozumienia współczesnej stomatologii.

 

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej opieki dentystycznej w przyjemny i profesjonalny sposób, zapewniając  stomatologię na najwyższym możliwym poziomie. Duży nacisk kładziemy się na leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych (TMJ / TMD), dysfunkcji mięśniowo-szkieletowych głowy i szyi oraz zaburzeń zgryzu. Ortodoncja połączona z neuromięśniowym podejściem do stomatologii jest Naszym nieinwazyjnym profilaktycznym sposobem na opiekę stomatologiczną.

 

Jako zespół lekarsko - higienizacyjny kładziemy duży nacisk na zdrowie zębów, dziąseł, relację żuchwy do szczęki, okluzję, równowagę mięśni, profilaktykę, wygląd języka i odżywianie, zdając sobie sprawę, że  zapobiegawcze podejście ma ogromne znaczenie dla długoterminowego komfortu i optymalnego stanu zdrowia nie tylko jamy ustnej ale zdrowia całego ciał.

 

 

ZAPRASZAMY

Projekt i wykonanie: