Od funkcji do bioestetyki
Z troską o Twój zdrowy i piękny uśmiech!
Nowości

Postaw na piękny i zdrowy uśmiech na lato! Zapoznaj się z naszym pakietem higienizacji oraz wybielaniem.

Niech Twój uśmiech będzie najjaśniejszy na zdjęciach i wspomnieniach z  wakacji!

Wybielanie zębów

W obecnych czasach coraz większa uwagę poświęca się idealnemu wyglądowi. Wiele osób chcąc poprawić swoje samopoczucie decyduje się na różne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Jedną z najpopularniejszych metod zmieniających uśmiech jest wybielanie zębów.

Piękne zęby stały się wizytówką ludzi zdrowych, energicznych, zadowolonych z życia i odnoszących sukcesy. Osiągnięty podczas zabiegu wybielania jaśniejszy, bardziej kontrastujący z czerwienią warg uśmiech, działa jak magnes. Przyciąga on uwagę rozmówcy oraz pozwala wyróżnić się z tłumu. Podkreśla także osiągnięty status, dodaje pewności siebie nie tylko na polu zawodowym, ale także w życiu prywatnym. Z przeprowadzonych badań wynika, że 96% badanych postrzega osoby z atrakcyjnym uśmiechem jako bardziej pociągające dla płci przeciwnej!

 

Opis system Beyond Polus

Akcelerator Beyond® Polus jest połączeniem innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów.

Polus jako jedyny dostępny na rynku akcelerator hybrydowy łączy dwa systemy naświetlania (halogen – bardzo wysoka intensywność światła oraz LED – rozszerzenie długości fali) w jeden. Unikalna technologia światła LightBridgeTM, dzięki której wrażliwość w trakcie i po zabiegu zredukowana jest nawet o 80%, a efekt wybielania jest średnio o 30% lepszy.

 

Zaawansowana technologia filtracji całkowicie eliminuje promieniowanie UV, podczerwone oraz szkodliwe ciepło, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu. Zimne, niebieskie światło emitowane przez akcelerator Polus niszczy 99% bakterii, znajdujących się w jamie ustnej oraz zmniejsza stany zapalne przyzębia.

 

Urządzenie posiada możliwość wyboru intensywności światła przy opcji wybielania: łagodna, normalna lub intensywna. Dla perfekcyjnego efektu wybielania dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb oraz stanu uzębienia pacjenta.

 

Beyond® Polus został wybrany przez The Dental Advisor jako najlepszy system do wybielania zębów na na lata od 2011-2022! Fakt ten potwierdza, że Beyond® Polus nie ma sobie równych!

 

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy cykl rozpoczynamy założeniem w usta pacjenta rozwieraka, który zapewni suchość w obszarze wykonywanej procedury. Następnie osuszamy zęby oraz dziąsła i nakładamy na nie tzw. płynny koferdam. Jest on zabezpieczeniem dziąseł przed działaniem żelu wybielającego.

W dalszym etapie na przygotowane zęby aplikujemy żel wybielający, przystawiamy lampy oraz ustawienie intensywności światła. Długość naświetlania to około 15 minut. Po tym czasie żel zostaje usunięty i zaaplikowany ponownie. To rozpoczyna drugi cykl.

 

Cały zabieg składa się z 3 cyklów. Po dwóch cyklach zęby pacjenta są zauważalnie bielsze, jednak trzeci cykl jest konieczny, aby ustabilizować i utrwalić kolor.

 

Zęby jaśniejsze nawet o 9 odcieni!

 

Zalecenia po zabiegu wybielania zębów

Aby utrzymać efekt wybielonych i rozjaśnionych zębów jak najdłużej, sugerujemy by do 7 dni po zabiegu  stosować tzw. białą dietę. Polega ona nie nie spożywaniu produktów o dużej zawartości barwnika, który może wpłynąć na kolor zębów.

Nie spożywamy takich produktów jak: czerwone wino, kawa, mocna herbata, buraki itd.

Cierpisz na ból w stawach skroniowo-żuchwowych?

Ich leczenie to nasza specjalność. Umów się na konsultacje do szynoterapii!

Dentysta Radom
Specjalizujemy się w leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz towarzyszącym im objawach tj. bóle stawów, bóle twarzy, bóle głowy, zgrzytanie i zaciskanie zębów. Zajmujemy się stomatologią w szerokim zakresie: od protetyki (protezy, korony, licówki, odbudowy rekonstrukcyjne), stomatologię estetyczną, leczenie endodontyczne.
Gierach Stomatologia
ul. Żwirki i Wigury 38 lok. 7/8
26-615 Radom

tel. +48 340 40 60 | 697 073 833
e-mail: dent@dent.com.pl
Copyright © 2024