Od funkcji do bioestetyki
Z troską o Twój zdrowy i piękny uśmiech!
Nowości

Postaw na piękny i zdrowy uśmiech na lato! Zapoznaj się z naszym pakietem higienizacji oraz wybielaniem.

Niech Twój uśmiech będzie najjaśniejszy na zdjęciach i wspomnieniach z  wakacji!

O nas

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej opieki dentystycznej w przyjemny i profesjonalny sposób, zapewniając  stomatologię na najwyższym możliwym poziomie. Duży nacisk kładziemy się na leczenie dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych (TMJ / TMD), dysfunkcji mięśniowo-szkieletowych głowy i szyi oraz zaburzeń zgryzu.

 

Jako zespół lekarsko-higienizacyjny kładziemy duży nacisk na zdrowie zębów, dziąseł, relację żuchwy do szczęki, okluzję, równowagę mięśni, profilaktykę, wygląd języka i odżywianie, zdając sobie sprawę, że  zapobiegawcze podejście ma ogromne znaczenie dla długoterminowego komfortu i optymalnego stanu zdrowia nie tylko jamy ustnej ale zdrowia całego ciała.

 

Nasz zespół

lek.dent. Piotr Gierach

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, z 30 letnim doświadczeniem w stomatologii. Uczestnik licznych kursów i szkoleń w kraju i zagranicą. Założyciel i właściciel kliniki Gierach Stomatologia, gdzie zajmuje się głównie leczeniem dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych (TMD). Dzięki zrozumieniu układu stomatognatycznego jakim są mięśnie, kości i stawy czaszki pomaga w uporczywych bólach głowy, migrenach, bólach twarzy oraz wszelkich innych dolegliwościach spowodowanych zaburzeniami w stawach.
Zajmuje się także protetyką, kładąc szczególny nacisk na precyzyjną okluzję zarówno w przypadku częściowych braków uzębienia jak i w pełnych rekonstrukcjach. W stomatologii zachowawczej, kieruje się tą samą dewizą; wykonywane wypełnienia są biofunkcjonalne, anatomiczne, estetyczne i trwałe. Zajmuje się również endodoncją, wykorzystując w pracy najnowsze urządzenia.

Cierpisz na ból w stawach skroniowo-żuchwowych?

Ich leczenie to nasza specjalność. Umów się na konsultacje do szynoterapii!

Dentysta Radom
Specjalizujemy się w leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych oraz towarzyszącym im objawach tj. bóle stawów, bóle twarzy, bóle głowy, zgrzytanie i zaciskanie zębów. Zajmujemy się stomatologią w szerokim zakresie: od protetyki (protezy, korony, licówki, odbudowy rekonstrukcyjne), stomatologię estetyczną, leczenie endodontyczne.
Gierach Stomatologia
ul. Żwirki i Wigury 38 lok. 7/8
26-615 Radom

tel. +48 340 40 60 | 697 073 833
e-mail: dent@dent.com.pl
Copyright © 2024